Mechanik strojov a zariadení - Strojné zariadenia a katódová ochrana ( Miesto výkonu práce : Kľačany )

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Vlčie Hrdlo, P.O.BOX 52, 820 03 Bratislava 23, Hlohovec, Trnava, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Výkon preventívnej a prediktívnej údržby a opráv strojnotechnologických zariadení, obsluha vyhradených technických zariadení, strojných mechanizmov a havarijnej techniky .
Zodpovednosti / Úlohy:
• Údržba a opravy strojnotechnologických zariadení produktovodu, terminálov a ostatných prevádzok Logistiky Slovnaft a. s.
• Výkon kontroly a opráv obsluhovaných strojov a havarijných prostriedkov.
• Výkon zváračských prác.
• Obsluha zdvíhacích zariadení a stavebných strojov.
• Výkon drobných stavebných opráv.
• Držanie technickej a havarijnej pohotovosti

Výhody z Kolektívnej zmluvy

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: iveta.zalubelova@mao.slovnaft.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zváračský preukaz skupiny: Z-G1 a Z-E1 je výhodou
• Prax v odbore je výhodou

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vlčie Hrdlo, P.O.BOX 52
820 03 Bratislava 23
ID: 2968861   Dátum zverejnenia: 9.3.2017