Можливість для людей з України

Mzda 1150 Euro na ruku. Nástup ihneď, ubytovanie zabezpečené (operátor výroby Lozorno)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 150 EUR/mesiac+ prémie, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na 3 zmeny od pondelka do piatku po 8 hodín.
Náročná práca v stoji. Skladanie, montovanie, balenie autosedačiek, naťahovanie poťahov.

Ubytovanie zabezpečené, nad sumu 150 € prepláca náklady na ubytovanie zamestnávateľ. Stravné lístky v sume 4 €. Firemná doprava za 28 €/mesiac.

Príplatky za prácu nadčas, nočnú prácu, prácu v sobotu, vo sviatok a v nedeľu.
Bonusový a motivačný systém.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Práca vhodnejšia pre mužov.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Tóthová
Tel.: +421948898976
E-mail: poslať životopis
ID: 4807160  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac