Čašník/čka - práca s ponukou ubytovania Gratis

Slovkarpatia Hotel a.s. - Holiday Inn Hotel

Hotel Holiday Inn Bratislava, Bajkalská ulica 25/A, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
okamžite :-)
Ponúkaný plat (brutto)
váš návrh môže byť naša ponuka:)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatný odborný čašník
- práca v hotelovej prevádzke

- sociálny program, školenia, výmenné pracovné pobyty
- možnosť využívať celosvetové výhody ponúkané hotelovou sieťou

- V prípade, že spĺňate zadané požiadavky na pracovnú pozíciu, pošlite svoj profesný životopis s motivačným listom na uvedený mailový kontakt
- Ďakujeme vopred za prejavený záujem uchádzať sa o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti
- Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

gastronómia
1

- vyučený v odbore výhodou
- chuť a ochota pracovať
- práca na smeny (dlhý a krátky týždeň)

Kongresový hotel Holiday Inn Bratislava**** je členom jednej z najväčších medzinárodných hotelových sietí InterContinental Hotels Group, ktorá združuje vyše 5200 hotelov. Hotel má 166 izieb, Kongresové centrum. Súčasťou je tiež reštaurácia, Lobby bar a relaxačné centrum s bazénom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVKARPATIA HOTEL, a.s.
Bajkalská 25/A
825 03 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 526259   Dátum zverejnenia: 21.7.2017