Expedient/skladník

SLOVGAST, a.s.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 2, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedient : popis pracovnej pozície:
* Nastavovanie parametrov technologického zariadenia – šokovačka chladenej stravy
* Príprava a expedícia tovaru – balená chladné strava
* Vedenie dokumentácie šokovacieho zariadenia
* Vykonávanie širokého spektra pomocných prác v závislosti na potrebe výroby chladenej stravy
* Zabezpečenie plynulej prevádzky pri procese balenia chladenej stravy
* Rozdeľovanie výrobkov – chladenej stravy podľa rozvozových liniek
* Každodenná údržba, čistenie okolia strojného zariadenia
* Podieľať sa na balení, počítaní výrobkov chladenej stravy
* Vizuálne kontroluje kvalitu a kvantitu výrobkov
* Zabezpečenie kompletizácia výrobkov,
* Zodpovednosť a zabezpečenie lepenia informačných etikiet a nálepiek na obaly výrobkov.
* Zabezpečenie a zodpovednosť za dodržiavanie šokovocieho procesu balenej chladenej stravy
* Zabezpečenie kvalitatívnej a množstevnej kontroly dodávaných obalových tovarov

Skladník : popis pracovnej pozície:
* Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
* Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
* Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
* Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
* Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
* Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
* Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
* Sledovanie skladových zásob
* Podieľanie sa projektoch znižovania nákladov
* Zodpovednosť za príjem a výdaj tovaru, dodržiavanie procesov a noriem
* Optimalizovanie rozloženia materiálu a tovaru v sklade
* Príprava materiálu na jednotlivé kuchyne
* Riešenie logistických reklamácií
* Vyhodnotenie inventúry
* Komunikovanie s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí
* Tvorba podkladov pre inventarizáciu skladových zásob

* príležitosť pre dlhodobú, stabilnú prácu a pravidelný príjem
* práca v prosperujúcej spoločnosti
* vynikajúca strava a bohatý výber jedál a pitný režim

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Gastronómia a verejné stravovanie. Informácie o výberovom konaní : Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole-uvedenú emailovú adresu, alebo poštou na adresu : SLOVGAST, a.s. Vlčie hrdlo 2 820 03 Bratislava.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti SLOVGAST, a.s.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* kladný vzťah k práci
* dochvíľnosť
* zodpovednosť, ústretovosť, komunikatívnosť
* zdravotný preukaz
* zodpovedné vykonávanie zverených úloh
* zmysel pre detail
* maďarský jazyk vítaný, nie je však podmienka

SLOVGAST a.s., sme dynamická spoločnosť poskytujúca služby v oblasti gastronómie. Na trhu pôsobíme od roku 1991. Za tak dlhé obdobie sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré zakaždým aplikujeme do výroby hotových (trvanlivých) jedál.

Našim cieľom je poskytnúť a zabezpečiť pre odberateľov výrobu a dodávku teplých, studených jedál v širokom sortimente s možnosťou výdaja priamo u nášho klienta. Využívame osvedčené gastronomické nástroje a stratégie a našim komplexným prístupom poskytujeme našim klientom kompletné riešenia v oblasti stravovania.

" Svet plný chutí! "

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2100758  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore.