Obchodný manažér

SLOVGAST, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Vlčie hrdlo 2
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný manažér riadi obchodnú činnosť a riadi celkovú obchodnú a odbytovú stratégiu organizácie.

Popis pracovnej pozície :
* Zodpovednosť za plánovanie obchodných cieľov a realizáciu obchodných prípadov.
* Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti.
* Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
* Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
* Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
* Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
* Rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí.
* Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
* Uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
* Spracovávanie dopytov zákazníkov a tvorba cenových ponúk, príprava a uzatváranie zmlúv a následná starostlivosť o zákazníkov,
* Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
* Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
* Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
* Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
* Tvorba predajnej stratégie, aktivity pre podporu predaja
* Komunikácia so zákazníkmi za účelom zistenia ich spokojnosti, získavanie nových a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
* Účasť na inovácii a tvorbe nových produktov
* Reportovanie výkonnému riaditeľovi spoločnosti

* príležitosť pre dlhodobú, stabilnú prácu a pravidelný príjem
* práca v prosperujúcej spoločnosti
* vynikajúca strava a bohatý výber jedál a pitný režim

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Gastronómia a verejné stravovanie. Informácie o výberovom konaní : Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole-uvedenú emailovú adresu, alebo poštou na adresu : SLOVGAST, a.s. Vlčie hrdlo 2 820 03 Bratislava.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti SLOVGAST, a.s.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyžadované znalosti
* výborná znalosť produktov spoločnosti a konkurencie
* znalosť fakturačného procesu
* 3-ročná obchodná skúsenosť
* prehľad a orientácia v oblasti

Vyžadované skúsenosti
* organizačné schopnosti
* dobré komunikačné schopnosti
* schopnosť presviedčať
* dobré organizačné schopnosti
* jasná argumentácia

Osobnostné požiadavky
* trpezlivosť
* flexibilita
* vysoká miera samostatnosti
* sebaistota
* schopnosť prijímať odmietnutie
* orientácia na výsledky

SLOVGAST a.s., sme dynamická spoločnosť poskytujúca služby v oblasti gastronómie. Na trhu pôsobíme od roku 1991. Za tak dlhé obdobie sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré zakaždým aplikujeme do výroby hotových (trvanlivých) jedál.

Našim cieľom je poskytnúť a zabezpečiť pre odberateľov výrobu a dodávku teplých, studených jedál v širokom sortimente s možnosťou výdaja priamo u nášho klienta. Využívame osvedčené gastronomické nástroje a stratégie a našim komplexným prístupom poskytujeme našim klientom kompletné riešenia v oblasti stravovania.

" Svet plný chutí! "

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2074605  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore.