Špecialista pre posudzovanie škôd pri strete motorových vozidiel

Slovexperta, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Žilina
Termín nástupu
Marec 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie možnosti vzniku poškodenia pri strete vozidiel.
Analýza stôp na poškodených vozidlách a určovanie príčin ich vzniku.
Porovnávanie kompatibility poškodení.
Vyhotovenie analýzy a celkového posúdenia po technickej stránke.

Ponúkame:
- perspektívnu prácu v dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní
- veľmi dobré pracovné podmienky, rovnako ako aj systém odmeňovania za
dosiahnuté výsledky
- možnosti profesijného rastu a vzdelávania

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese.
Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pracovnej pozícii Znalec- cestná doprava výhodou
Prehľad v oblasti motorových vozidiel, znalosti
Úplné SŠ alebo VŠ vzdelanie – technický smer
Znalosť konštrukcie motorových vozidiel, postupy opráv.
Znalosť mechaniky pohybu vozidiel.
Znalosť kalkulačných programov je výhodou.
MS Office – pokročilý
Flexibilita v konaní, schopnosť rýchleho rozhodovania
Analytické a praktické myslenie, orientácia na detail
Morálna bezúhonnosť
Preferujeme kandidátov s praxou na podobnej pozícii

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2913266  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou