Špecialista pre posudzovanie neekonomickej opravy na motorových vozidlách

Slovexperta, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
jún 2019
Nástupná základná mzda 1000 € brutto, polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné posudzovanie poškodenia motorových vozidiel, resp. jeho kontrola
Stanovovanie hranice ekonomickej opraviteľnosti poškodených vozidiel a jej posúdenie
Vykonávanie technickej a náhodnej kontroly stanovenej hranice ekonomickej opraviteľnosti poškodených vozidiel
Komunikácia s klientom a partnermi v mene spoločnosti
Zodpovednosť za rýchle, presné a adresné vykonávanie stanovenia hranice ekonomickej opraviteľnosti poškodených vozidiel udalostí s podozrením na neekonomickú opravu
Kontrola správnosti kalkulácií a fakturácii partnerov podľa zmluvných podmienok

Ponúkame:
- 13. a 14. mzda (0-100% zo základu podľa výkonnosti)
- príspevok na životné poistenie 25 € / mesiac
- práca s najmodernejšími technológiami
- perspektívna práca v stabilnej dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní
- možnosť osobného a odborného rastu
- vzdelávanie, teambuildingy a ďalšie zamestnanecké výhody

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese.

Kontaktovať za účelom osobného stretnutia budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prehľad v oblasti motorových vozidiel, znalosti
konštrukcie motorových vozidiel, technológie a postupov opráv.
Znalosť kalkulačných programov, ideálne AudaPad.
MS Office – pokročilý
Úplné SŠ alebo VŠ vzdelanie – technický smer
Flexibilita v konaní, schopnosť rýchleho rozhodovania
Analytické a praktické myslenie, orientácia na detail
Morálna bezúhonnosť
Preferujeme kandidátov s praxou na podobnej pozícii

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2621503  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná základná mzda 1000 € brutto, polročné a koncoročné odmeny