Technik pre obhliadky motorových vozidiel

Slovexperta, s.r.o.

Bratislava, okres Liptovský Mikuláš, okres Žilina, okres Nové Zámky, okres Bardejov, okres Poprad, Košice
Termín nástupu
január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon obhliadok a zdokumentovanie škôd na motorových vozidlách.

Ponúkame:
- perspektívnu prácu v dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní,
- možnosti profesijného rastu a vzdelávania.

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

dopravné, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Auto opravárenstvo

Počet rokov praxe

3

- znalosť konštrukcie motorových vozidiel,
- znalosti z oblasti mechaniky pohybu,
- znalosť a praktické skúsenosti z technológie opráv MV,
- minimálne trojročná prax v opravárstve MV,
- znalosť práce s PC,
- bezúhonnosť,
- zodpovednosť,
- znalosť AJ, alebo NJ vítaná.

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1963523  Dátum zverejnenia: 22.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou