Elektrikár/údržbár

SLOVETRA, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
10 EUR/hod.Uvedená mzda bude pri finálnom jednaní starostlivo zvážená podľa Vašej pracovnej skúsenosti a kvalifikácii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie elektrických opráv na strojoch a budovách,
- diagnostikovanie porúch a zisťovanie ich príčin,
- plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby,
- vytypovanie náhradných dielov,
- spolupráca pri zavádzaní nových zariadení do výroby,
- vytváranie internej dokumentácie a jej aktualizácia,
- neustále zlepšovanie výrobných procesov,
- kontrolovanie, opravovanie a odstraňovanie zistených nedostatkov na vyhradených technických a technologických zariadeniach na prevádzkach, elektrických inštaláciách vo výrobných zariadeniach a budovách.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.
Koncoročné odmeny
13. plat
Mimoriadne odmeny
Vianočné bonusy
Poukážka na holdingové produkty
Zľavy na holdingové produkty

Svoj životopis a motivačný list zašlite prosím na dole uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov ohľadne termínu osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektrotechnik

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §23 do 1000V - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike - Spôsobilosť podľa zákona č. 124/2006 Z.z. a vyhlášky č. 508/2009 Z.z. minimálne - §22
- logické a technické myslenie
- Flexibilita
- Samostatnosť

Spoločnosť zastrešujúca činnosť niekoľkých poľnohospodárskych spoločnosti. Zaoberá sa kúpou a predajom poľnohospodárskych komodít, poskytovaním služieb v oblasti mechanizácie, rastlinnej a živočíšnej výroby.

Kontakt

ID: 4693101  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.