Účtovník/-čka

SLOVETRA, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 € + prémie, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie komplexného podvojného účtovníctva podľa slovenských účtovných štandardov
- samostatné účtovanie účtovných operácií finančného účtovníctva
- zodpovednosť za vyhotovenie účtovných závierok
- účtovanie DPH a príprava daňového priznania k DPH
- spracovanie bankových prevodov a účtovanie banky
- zaistenie dokladovej inventarizácie majetku a záväzkov
- spracovanie prijatých a vystavených faktúr
- spracovanie finančných analýz podľa požiadaviek finančného riaditeľa
- spolupráca pri príprave finančných plánov a pravidelnom reportingu
- príprava reportov
- administratívna činnosť

- práca v stabilnej spoločnosti v mladom kolektíve
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- mobilný telefon
- zamestnanecké zľavy na nákup rôznych poľnohospodárskych a potravinárskych výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ovládanie predpisov v oblasti účtovnej agendy na úrovni experta
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť pri riešení aj zložitejších úloh
- spoľahlivosť a dôveryhodnosť
- presnosť a precíznosť
- skúsenosti s prácou v programe Helios výhodou

Spoločnosť zastrešujúca činnosť niekoľkých poľnohospodárskych spoločnosti. Zaoberá sa kúpou a predajom poľnohospodárskych komodít, poskytovanym služieb v oblasti mechanizácie, rastlinnej a živočíšnej výroby.
ID: 3101946  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac