Produktový špecialista
Kuchár dobrých vzťahov + Pestovateľ perfektnej databázy + Gurmán poctivého marketingu

Na tomto svete určite existuje človek, ktorého koreňmi sú presnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť a ktorý má jednoducho rád prácu s počítačom. Jeho živnou pôdou sú dobré vzťahy s obchodnými partnermi a občas zakvitne skvelým nápadom. A ak má rád kvalitné potraviny a dobré jedlo, tak je to presne tá odroda, ktorú hľadáme. Do nášho tímu by sa nám hodil človek, ktorý spĺňa vyššie menované kritériá a zároveň sa nebojí rásť ďalej. Odmenou mu bude nielen inšpiratívny projekt, príjemní kolegovia a pracovné prostredie, ale aj adekvátna mzda. Poznáte takého človeka? Alebo ste to nebodaj vy? Tak nám určite dajte vedieť!

YEME: plnochutné potraviny

Sme tím ľudí, ktorí sa po rokoch skúseností rozhodli priniesť na slovenský trh koncept obchodu s potravinami, v ktorom sa snúbi poctivý prístup s milým personálom, čerstvé dobroty s lokálnou kvalitou. Chceme dokázať, že aj u nás je možné predávať kvalitné potraviny tak, aby sa červenali naše paradajky a nie líca. Prvú predajňu otvárame už túto jeseň v Bratislave a hľadáme nadšencov, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Náplň práce

  • Evidencia zmlúv a potvrdení dohôd s dodávateľmi a komunikácia s nimi na dennej báze.
  • Zodpovednosť za udržiavanie a aktualizáciu dát v databáze dodávateľov, produktov, cien a ostatných údajov súvisiacich s obchodnými aktivitami, v súlade s legislatívnymi nárokmi.
  • Správa archívu dokumentov súvisiacich s obchodným vzťahom.
  • Zabezpečovanie kompletných podkladov pre marketingové aktivity.
  • Riešenie nezrovnalostí v oblasti objednávok, dodacích listov a faktúr.
  • Riešenie prevádzkových problémov súvisiacich so zverenými sortimentnými skupinami.
  • Udržiavanie pozitívnej atmosféry v zmysle hodnôt spoločnosti

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
  • stredoškolské
  • vysokoškolské – výhodou
  • vhodné aj pre absolventov

Zameranie, odbor:

  • administratíva, obchod, nákup

Osobnostné predpoklady, zručnosti:

  • prax s prácou na počítači
  • výborná znalosť Excel, Word, MS Outlook
  • komunikácia na profesionálnej úrovni
  • zodpovedný prístup k práci
Miesto výkonu práce: Bratislava

Ponúkaný plat (brutto): od 900€, resp.dohodou

Termín nástupu: od 1.8.2015, resp. dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Predpokladaný termín ukončenia výber. konania: 21.6.2015.

V prípade záujmu sa tešíme na Váš životopis.

ID: 2116110  Dátum zverejnenia: 22.5.2015