Staňte sa súčasťou SPP a pridáte sa tak k najatraktívnejšiemu zamestnávateľovi v kategórii obchod. Zúročte svoju energiu a rozbehnite kariéru na plný plyn.

Klientský pracovník zákazníckeho centra

Miesto práce
Mlynské nivy 44/c, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou firmy, ktorá je najväčším dodávateľom energií na slovenskom trhu a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov v oblasti obchodu a služieb?

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má skúsenosti s prácou na klientskom centre (banky, poisťovníctvo) a je dobrý/á v predaji.

Čo budete u nás robiť?
Poskytovať poradenstvo našim klientom.
Aktívne vyhľadávať nových zákazníkov a predávať elektrickú energiu, produkty a služby našej spoločnosti.
Uzatvárať zmluvy so zákazníkmi.
Riešiť požiadavky, príp. sťažnosti našich klientov.
Rokovať so zákazníkmi za účelom vymáhania pohľadávok.

Zašlite nám váš životopis a pridajte sa do nášho tímu zákazníckeho centra v Bratislave.

Práca pre silnú, stabilnú spoločnosť z viac ako miliónom zákazníkov po celom Slovensku.
Možnosť rozvoja, ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších benefitov a výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadovaná prax

2

Skúsenosti so zákazníckym servisom a predajom.
Odolnosť voči stresu.
Komunikačné a predajné zručnosti.

Naša spoločnosť priamo nadväzuje na takmer 160-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Sme silná a dynamická spoločnosť, ktorá flexibilne reaguje na súčasný trend v celej európskej energetike. Našim zákazníkom dodávame dve komodity - zemný plyn aj elektrickú energiu. Sme lídrom na trhu dodávky zemného plynu a spoľahlivým partnerom pre vyše 1,3 milióna odberateľov. Šírka služieb poskytovaná všetkým našim zákazníkom, ich dôvera v našu spoľahlivosť a naša snaha o čoraz kvalitnejšie služby nám pomáhajú udržať si pozíciu kľúčového dodávateľa v oblasti plynárenstva na Slovensku. Naše postavenie na energetickom trhu je dané profesionalitou našich zamestnancov, tradíciou a otvorenosťou k zmenám. Ako spoločensky zodpovedná korporácia kladieme dôraz na podporu občianskej spoločnosti, ochranu kultúrnych hodnôt i životného prostredia, ako aj pomoc ľudom v ťažkých životných situáciách.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Ide o osobný kontakt s klientom (nie o prácu na call centre).
Pracovné miesto obsadzujeme na dobu určitú, na zastupovanie.

Pretože nie je možné stretnúť sa so všetkými prihlásenými uchádzačmi, do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyžadované kritéria.
Všetci uchádzači však budú o výsledku vyrozumení.

Adresa spoločnosti

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Mlynské nivy 44/a
825 11 Bratislava
ID: 3070018   Dátum zverejnenia: 19.5.2017