Staňte sa súčasťou SPP a pridáte sa tak k najatraktívnejšiemu zamestnávateľovi v kategórii obchod. Zúročte svoju energiu a rozbehnite kariéru na plný plyn.

Klientský pracovník zákazníckeho centra

Miesto práce
Štúrova 12, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste rád v osobnom kontakte s ľuďmi a baví vás predaj?
Máte skúsenosti s prácou na zákazníckom centre, príp. s prácou v banke, či poisťovni?
Dokážete zvládnuť aj náročnejšiu osobnú komunikáciou so zákazníkom?
Zvládate okrem kontaktu s klientom aj administratívnu prácu?
Ak ste si odpovedali áno a spĺňate kritériá, zašlite nám váš životopis a pridajte sa do nášho tímu zákazníckeho centra v Nitre.

Čo budete vlastne robiť?
Aktívne vyhľadávať nových zákazníkov a predávať elektrickú energiu, produkty a služby našej spoločnosti.
Uzatvárať zmluvy so zákazníkmi a poskytovať im technické poradenstvo - osobný kontakt.
Osobne riešiť reklamácie, sťažnosti a požiadavky zákazníkov, ako aj rokovať so zákazníkmi za účelom vymáhania pohľadávok.

Práca pre silnú, stabilnú spoločnosť z viac ako miliónom zákazníkov po celom Slovensku.
Možnosť rozvoja, ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších benefitov a výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Požadovaná prax

2

Komunikačné a predajné zručnosti.
Skúsenosti so zákazníckym servisom a predajom.
Skúsenosť s predajom v energetike výhodou.
Odolnosť voči stresu.

Naša spoločnosť priamo nadväzuje na takmer 160-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Sme silná a dynamická spoločnosť, ktorá flexibilne reaguje na súčasný trend v celej európskej energetike. Našim zákazníkom dodávame dve komodity - zemný plyn aj elektrickú energiu. Sme lídrom na trhu dodávky zemného plynu a spoľahlivým partnerom pre vyše 1,3 milióna odberateľov. Šírka služieb poskytovaná všetkým našim zákazníkom, ich dôvera v našu spoľahlivosť a naša snaha o čoraz kvalitnejšie služby nám pomáhajú udržať si pozíciu kľúčového dodávateľa v oblasti plynárenstva na Slovensku. Naše postavenie na energetickom trhu je dané profesionalitou našich zamestnancov, tradíciou a otvorenosťou k zmenám. Ako spoločensky zodpovedná korporácia kladieme dôraz na podporu občianskej spoločnosti, ochranu kultúrnych hodnôt i životného prostredia, ako aj pomoc ľudom v ťažkých životných situáciách.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Pracovné miesto obsadzujeme na dobu určitú na zastupovanie počas dlhodobej PN.

Ide o prácu na zmeny v pracovných dňoch (Po-Pi) v čase od 7,00 do 18,30. Ide o osobný kontakt s klientom (nie o prácu na call centre).

Pretože nie je možné stretnúť sa so všetkými prihlásenými uchádzačmi, do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyžadované kritéria.
Všetci uchádzači však budú o výsledku vyrozumení.

Adresa spoločnosti

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Mlynské nivy 44/a
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Rohošková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829032   Dátum zverejnenia: 30.11.2016