Staňte sa súčasťou SPP a pridáte sa tak k najatraktívnejšiemu zamestnávateľovi v kategórii obchod. Zúročte svoju energiu a rozbehnite kariéru na plný plyn.

Špecialista zmluvnej stratégie

Miesto práce
Mlynské nivy 44/a, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovať podklady pre:
- riadenie platieb v oblasti nákupu, prepravy, predaja a skladovania zemného plynu;
- strednodobú a krátkodobú optimalizáciu nákupných, prepravných, predajných a skladovacích zmlúv;
- rozhodnutia o uplatnení zmluvných dôsledkov v prípade výpadku v plnení zmlúv.
Spolupracovať pri procese riadenia rizík v oblasti riadenia nákupu, prepravy, predaja a skladovania zemného plynu a pri správe zmlúv na nákup, predaj, skladovanie a prepravu nakúpeného zemného plynu.
Zodpovedať za fakturáciu, reporting a operatívne riadenie zmlúv na nákup, skladovanie, prepravu, distribúciu a predaj plynu.

Možnosť rozvoja, ďalšieho vzdelávania a odborného rastu v jednej z najväčších a najsilnejších energetických spoločností na Slovensku.
Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších výhod.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vedy; ekonomické vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prehľad energetickej legislatívy - výhodou.
Analytické, logické a matematické myslenie - pre potreby analýz a reportov.
Zákaznícky prístup, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Naša spoločnosť priamo nadväzuje na takmer 160-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Sme silná a dynamická spoločnosť, ktorá flexibilne reaguje na súčasný trend v celej európskej energetike. Našim zákazníkom dodávame dve komodity - zemný plyn aj elektrickú energiu. Sme lídrom na trhu dodávky zemného plynu a spoľahlivým partnerom pre vyše 1,3 milióna odberateľov. Šírka služieb poskytovaná všetkým našim zákazníkom, ich dôvera v našu spoľahlivosť a naša snaha o čoraz kvalitnejšie služby nám pomáhajú udržať si pozíciu kľúčového dodávateľa v oblasti plynárenstva na Slovensku. Naše postavenie na energetickom trhu je dané profesionalitou našich zamestnancov, tradíciou a otvorenosťou k zmenám. Ako spoločensky zodpovedná korporácia kladieme dôraz na podporu občianskej spoločnosti, ochranu kultúrnych hodnôt i životného prostredia, ako aj pomoc ľudom v ťažkých životných situáciách.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Pracovné miesto obsadzujeme na dobu určitú, na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.
Pretože nie je možné stretnúť sa so všetkými prihlásenými uchádzačmi, do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyžadované kritéria.
Všetci uchádzači však budú o výsledku vyrozumení.
Výberové konanie bude pozostávať z overenia jazykových a matematických znalostí formou testu.

Adresa spoločnosti

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Mlynské nivy 44/a
825 11 Bratislava
ID: 2773443   Dátum zverejnenia: 19.10.2016