Ekonóm - finančný účtovník

Slovenský ľudový umelecký kolektív

Miesto práce
Balkánska 31, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2015
Odmeňovanie zamest. podľa Zákona 553/2003 vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Priebežne mesačne vykonáva všetky účtovné operácie, účtuje odberateľské a dodávateľské faktúry, pokladničné doklady, bankové doklady, interné doklady, mzdy, HIM, NHIM a drobný majetok podľa platnej internej smernice o účtovníctve.Zabezpečuje správnosť a úplnosť účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.

Motivačný list a osobný dotazník zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Termín konkurzu bude oznámený len uchádzačom, ktorí budú spĺňať požadované ekonomické znalosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Ovládanie účtovného programu Softip a Štátnej pokladnice. Ovládanie podvojného účtovníctva. Samostatnosť, flexibilita a dochvíľnosť.

Dobre fungujúci stabilný tím je základom fungovania akejkoľvek organizácie. Náš tím takým je a máme záujem sa neustále zlepšovať. Slovenský ľudový umelecký kolektív, zriadený Ministerstvom kultúry SR, je profesionálne umelecké teleso pôsobiace v oblasti umeleckého spracovania a interpretácie tradičnej ľudovej kultúry na Slovensku už od roku 1949. Zároveň vytvárame súčasné hudobno-tanečné a audiovizuálne predstavenia, ktoré uvádzame na našej vlastnej scéne, po celom Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2100713  Dátum zverejnenia: 18.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Odmeňovanie zamest. podľa Zákona 553/2003 vo verejnom záujme