Lektor talianskeho jazyka v jazykovej škole

Slovenský inštitút vzdelávania

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba talianskeho jazyka v jazykovej škole v kurzoch pre verejnosť.
K dispozícii je výučba:

v utorky a štvrtky v čase od 17.00 do 18.30 hod. (vždy dve vyučovacie hodiny dvakrát týždenne).
Výučba začína v utorok 25.10.2016 a trvá do konca februára 2017. Následne je možnosť pokračovať vo výučbe aj v letnom semestri.

alebo výučba počas piatkov a to v čase od 15.00 do 16.30 hod. (vždy dve vyučovacie hodiny jedenkrát týždenne).
Výučba začína v piatok 21.10.2016 a trvá do konca februára 2017. Následne je možnosť pokračovať vo výučbe aj v letnom semestri.

V prípade záujmu je možné lektorovať jeden, alebo aj oba kurzy.

V prípade záujmu pošlite Váš životopis s kontaktnými údajmi a súčasným miestom pôsobenia na adresu gruspierova@siv.sk, budeme Vás obratom kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Skúsenosti s výučbou na jazykových kurzoch pre dospelých. Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, nekonfliktnosť a zodpovednosť. Ovládanie talianskeho jazyka na profesionálnej úrovni. Prax vo výučbe minimálne 2 roky.

Vzdelávacia inštitúcia pôsobiaca na celom Slovensku. Prípravné kurzy na vysoké školy v SR a ČR, prípravné kurzy na maturitu, Jazyková škola, odborné kurzy.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Slovensky institut vzdelavania
Hurbanovo nam. 5
811 03 Bratislava - Centrum
ID: 2266953   Dátum zverejnenia: 17.10.2016