Lektor nemeckého jazyka v jazykovej škole

Slovenský inštitút vzdelávania

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba nemeckého jazyka jazykovom kurze.
Výučba začína v novembri 2016 a trvá do marca 2017. Následne je možnosť pokračovať vo výučbe v letnom semestri.

K dispozícii na výučbu je:
večerný kurz v utorky a štvrtky (19.00 - 20.30, 2x týždenne po dve vyučovacie hodiny) - začiatok kurzu je vo štvrtok 3.11.2016!

V prípade záujmu pošlite Váš životopis s kontaktnými údajmi na adresu gruspierova@siv.sk, vybraných uchádzačov budeme obratom kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Skúsenosť s výučbou nemčiny. Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a flexibilita.

Vzdelávacia inštitúcia pôsobiaca na celom Slovensku. Prípravné kurzy na vysoké školy v SR a ČR, prípravné kurzy na maturitu, Jazyková škola, odborné kurzy.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Slovensky institut vzdelavania
Hurbanovo nam. 5
811 03 Bratislava - Centrum
ID: 1349571   Dátum zverejnenia: 29.10.2016