Pracovník rozvozu obedov

Slovenský Červený kríž územný spolok Poprad

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacosobné ohodnotenie po uplynutí skúšobnej doby do 100 Eur, minimálne 1x ročne odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvážanie a roznášanie stravy - obedy stravníkom, ktorí si túto službu objednajú,
- evidencia stravníkov, počtu obedov, platieb od stravníkov,
- podľa potreby zastupovanie na inej trase rozvozu,
- zabezpečenie nákupov potrebných pre fungovanie prevádzky,
- zodpovedá za zverené motorové vozidlo a dodržiavanie platných predpisov,
- vedenie evidencie jázd, vyúčtovanie jázd a spotreby pohonných hmôt,
- vykonávanie obslužných a nenáročných údržbárskych prác podľa pokynov nadriadeného,
- počas eventov organizovaných SČK a počas mimoriadnych situácií rozvoz materiálno- technického zabezpečenia a inej pomoci

- možnosť pracovať v organizácii, ktorá tvorí celosvetovú sieť Hnutia Červeného kríža a Červeného polmesiaca 190 Národných spoločností, 200 miliónov dobrovoľníkov a 275 tisíc zamestnancov,
- preplácanie nadčasov nariadených zo strany zamestnávateľa,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

schopnosť pracovať v tíme, spoľahlivosť, flexibilnosť, zodpovednosť

SČK je národná spoločnosť ČK, ktorej poslaním je pôsobiť na celom území SR podľa Ženevských dohovorov dodatkových protokolov tiež v súlade so základnými princípmi hnutia. Základným poslaním je predchádzať utrpeniu všetkých ľudí bez ohľadu na národnosť , jazyk, rasu, pohlavie, náboženstvo, politické presvedčenie a spoločenské postavenie a zmierňovať ho. SČK územný spolok Poprad je organizácia zameraná na tieto činnosti: školenia a výučba prvej pomoci, výchova a nábor darcov krvi, získavanie dobrovoľníkov na plnenie aktivít SČK, poskytovanie pobytovej sociálnej služby v Dome SČK pre 18 klientov zariadenia opatrovateľskej služby. Poskytovanie stravovacích služieb v dvoch prevádzkach a terénnej sociálnej služby - rozvoz obedov pre imobilných občanov mesta Poprad, zabezpečenie prepravnej služby.
ID: 4793479  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac