Kuchár/ka

Slovenský Červený kríž, územný spolok Košice-mesto

Miesto práce
Komenského 19, 04001 Košice, Košice
Termín nástupu
november 2014
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava denného menu, občerstvenia na akciách, komunikácia pri vyhotovovaní menu, administratíva.

Výhodné podmienky, pracovný pomer na 8 hodín v pracovných dňoch

Pošlite: Žiadosť o prijatie do zamestnania a súhlas na spracovanie osobných údajov, profesijný životopis.
V prípade, že budete vyhovovať 1. kolu výberového konania, budeme Vás telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Znalosť HACCP a ovládanie administratívny na PC výhodou.

SČK pôsobí v zmysle zákona č. 460/2007 Z.z. o Slovenskom Červenom kríži a o ochrane znaku a názvu ČK, je nezávislá právnická osoba s neziskovým hospodárením. Poskytuje sociálno - zdravotné služby, stravovanie a vzdelávanie.
Územný spolok Košice – mesto vykonáva špecializované sociálne poradenstvo na základe udelenej akreditácie Ministerstvom práce sociálnych vecí a rodiny SR bezplatne pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím alebo nepriaznivým zdravotným stavom odkázaným na pomoc inej fyzickej osoby a ich rodinným príslušníkom.
Špecializované sociálne poradenstvo je zistenie príčin vzniku, charakteru a rozsahu problémov fyzickej osoby, rodiny, alebo komunity a poskytnutie im konkrétnej odbornej pomoci.
Služby zabezpečuje aj s prepojením na činnosť miestnych spolkov SČK na území mesta Košice.
ID: 1893732  Dátum zverejnenia: 9.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie pri osobnom stretnutí