Tréner moderných výrobných procesov v priemysle

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Viacročné vyučovanie na dlhodobom programe ďalšieho vzdelávania s pravdepodobne niekoľkými kurzmi ročne,
- Predpokladaný rozsah kurzu je 5 dní v 2 moduloch

- Odmeňovanie podľa dohody,
- Účastníci kurzu z renomovaných nemeckých, iných medzinárodných a slovenských priemyselných podnikov,
- Honorár za prípravu, najmä prípravu pracovných materiálov a prezentácii

Prosím zašlite nám Váš životopis spolu s referenciami (kurzy a klienti) a Vašu predstavu ohľadom honorára na vyučovaciu hodinu alebo deň na [email protected].
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (SNOPK) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Má vyše 400 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných obchodných komôr (www.ahk.de).
Počet zamestnancov: 17

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tréner soft skills

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

- Dlhoročná skúsenosť v riadiacej pozícii v oblasti priemyselnej výroby,
- Minimálne dvojročná skúsenosť v oblasti vzdelávania,
- Odborná znalosť výrobných procesov a moderných systémov riadenia výroby (napr. Kaizen, Kanban, 5S, Lean 6 Sigma, TPM),
- Skúsenosť s cieľovou skupinou majstrov a schopnosť osloviť a motivovať pracovníkov vo výrobe,
- Skúsenosť so skupinovou prácou a interaktívnymi metódami,
- Schopnosť názorne a jasne prezentovať teoretické obsahy,
- Slovenčina ako rodný jazyk, dobrá znalosť angličtiny ALEBO nemčiny (min B2)

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3147182  Dátum zverejnenia: 2.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody