Práca s médiami a verejnosťou / marketing

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Goetheho-Inštitút hľadá pre novú koncepciu práce s médiami a verejnosťou od 1. februára 2015 angažovaného kolegu/kolegyňu.

Práca s médiami a verejnosťou / marketing zahŕňa nasledovné úlohy:

- Práca s médiami a verejnosťou (tlačové správy)
- Kontakty s novinármi
- Podpora pri tvorbe mediálnych partnerstiev na Slovensku
- Redakcia a spracovanie programov, pozvánok a tlačovín vrátane ich návrhov, zadaní a prevzatí objednávok
- Spracovanie propagačných a informačných materiálov pre jazykové kurzy a knižnicu, príprava reklamných kampaní
- Spravovanie aktivít pre sociálne siete a webový portál Goetheho inštitútu
- Príprava a zadávanie do systému CMS a zabezpečenie kvality pri nových, resp. adaptovaných obsahoch na webovej stránke

SVOJ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÝ LIST POŠLITE PROSÍM, POKIAĽ JE TO MOŽNÉ, V NEMECKOM JAZYKU A E-MAILOM NA ADRESU: [email protected] INAK NEMÔŽEME ZARUČIŤ, ŽE BUDE VAŠA ŽIADOSŤ ZAREGISTROVANÁ.

LEHOTA NA UCHÁDZANIE SA O ÚČASŤ VO VÝBEROVOM KONANÍ KONČÍ 17. OKTÓBRA 2014. ĎAKUJEME VÁM ZA POROZUMENIE, ŽE ŽIADOSTI DORUČENÉ PO TOMTO TERMÍNE ZÁSADNE NEBUEDEME BRAŤ DO ÚVAHY.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Goetheho-Inštitút je celosvetovo pôsobiaca kultúrna inštitúcia Spolkovej republiky Nemecko. Podporujeme výučbu nemeckého jazyka v zahraničí a pestujeme medzinárodnú kultúrnu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

novinárska prax a/ alebo skúsenosť v oblasti práce s verejnosťou a projektovým manažmentom

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vlastná iniciatíva
- schopnosť tímovej práce a flexibilita
- záujem o prácu s kultúrou
- veľmi dobré znalosti nemeckého a slovenského jazyka, znalosť anglického jazyka je vítaná
- pozitívny vzťah a skúsenosti s digitálnymi médiami (content-mangement-systém, grafické úpravy obrazových dát, sociálne siete)
- dobré znalosti slovenskej kultúrnej scény a skúsenosti v organizovaní kultúrnych podujatí
- veľmi dobré užívateľské IT znalosti (MS Office)

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1834697  Dátum zverejnenia: 14.8.2014