Obchodný zástupca pre SR a ČR

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- intenzívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov ako i získavanie nových zákazníkov
- predaj produktov značky Desma (vstrekovacích lisov, foriem, studených kanálov a automatizačných systémov)
- prezentácia portfólia produktov spoločnosti zákazníkovi a vedenie zmluvných rokovaní až do úspešného konca
- neustála snaha udržať podiel firmy na trhu a rozširovať ju o nových zákazníkov, s prihliadnutím na to, aby sa dosiahlo vysokej vernosti zákazníkov
- zodpovednosť za predaj, rast spoločnosti a priama podriadenosť vedúcemu predaja v našej centrále v Nemecku
- navrhovanie optimálnych riešení a presviedčanie zákazníkov suverénnou komunikáciou
- podpora našich medzinárodných aktivít na výstavách

Inzerovaná pozícia bude vytvorená ako Home Office na Slovensku alebo v Čechách. Kompletné školenie Vám zabezpečí materská firma v Nemecku.

Životopisy posielajte v anglickom alebo nemeckom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Sme medzinárodná spoločnosť produkujúca vysokokvalitné stroje pre svetový trh. Máme vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho sme vďaka našim piatim závodom prítomní vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.
Máte záujem? Potom nám pošlite Váš životopis v nemčine alebo v angličtine na náš email. (v angličtine alebo nemčine).

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme komunikatívneho obchodného zástupcu , ktorý nemá problémy s oslovením a presviedčaním zákazníkov, až k dosiahnutiu cieľa. Okrem toho požadujeme znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na dobrej úrovni.

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1714898  Dátum zverejnenia: 24.9.2014