Dozor

Slovenské národné múzeum

Miesto práce
Vajanského nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacPonúkaný plat: podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v zmení neskorších predpisov. Platová trieda, v závislosti od počtu rokov praxe, osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dozor v objektoch alebo zariadeniach, zabezpečovanie ochrany proti krádežiam, prepadnutiam alebo živelným pohromám,
  • poskytovanie základných orientačných informácií o výstavách, expozíciách a odborných
    službách návštevníkom múzea,
  • kontrola vstupeniek podľa rozpisu služieb

  • v súlade s platnou Kolektívnou zmluvou: 37,5 hodinový týždenný pracovný čas
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 3 dni plateného voľna navyše (sick day)
  • pružný pracovný čas
  • príspevok od zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • rekreačný príspevok v zmysle zákonníka práce
  • príspevky pri životných a pracovných výročiach
  • bezplatné vstupy do múzeí SNM

Miesto výkonu práce: Vajanského nábrežie 2, Žižkova ul.16, Bratislava.
Žiadosť o prijatie zasielajte e-mailom na adresu:
[email protected]
Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie
- profesijný štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov
Ak Vás v priebehu nasledujúcich dní nebudeme kontaktovať, bol oslovený iný kandidát, uchádzajúci sa o uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nie je určené

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Úplný začiatočník

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • dochvíľnosť

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR.
ID: 4792601  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac