Referent OBO a utajovaných skutočností

Slovenské národné múzeum

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v súlade s príslušným ust. zákona č. 553/2003 o odmeňovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úväzok 30h/týždenne
- samostatné zabezpečovanie a vykonávanie ochrany utajovaných skutočností
- vypracovávanie dokumentácie v prípade brannej pohotovosti štátu
- zabezpečovanie ochrany osobných údajov v organizácii, vykonávanie školení
- zabezpečovanie a aktualizovanie bezpečnostného projektu v organizácii

- voľný vstup do múzeí v pôsobnosti SNM

Žiadosť o prijatie a životopis zasielajte e-mailom na: [email protected]
V žiadosti je potrebné pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, ktorý nájdete na stránke www.snm.sk/?kariera
V prípade, že Vás v priebehu nasledujúcich dní nebudeme kontaktovať, bol oslovený iný kandidát uchádzajúci sa o uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Požadujeme predložiť:
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v civilnej ochrane podľa zákona NR SR č. 42/1994 Z.z. o civilnej ochrane obyvateľstva v znení zákona č. 395/2011 z.z.
Osvedčenie o ochrane osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov
Ďalšie predpoklady:
- profesionalita, dôslednosť, komunikačné schopnosti

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR.
ID: 1963530  Dátum zverejnenia: 22.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v súlade s príslušným ust. zákona č. 553/2003 o odmeňovaní