Čašník

Slovenské národné múzeum

Miesto práce
Slovenské národné múzeum - Historické múzeum, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v súlade s príslušným ust. zákona č. 553/2003 o odmeňovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálna obsluha
- práca s registračnou pokladňou a hotovosťou
- prijímanie objednávok
- udržiavanie čistoty
- profesionálne vystupovanie
- hmotná zodpovednosť za tovar, inventár
- dodržiavanie štandardov a postupov hotelového a reštauračného zariadenia

- možnosť voľného vstupu do múzeí v pôsobnosti SNM

Žiadosť o prijatie a životopis zasielajte elektronicky na adresu: [email protected]
K žiadosti je potrebné pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, ktorý nájdete na stránke www.snm.sk/?kariera
V prípade, že Vás v nasledujúcich dňoch nebudeme kontaktovať, bol oslovený iný kandidát, uchádzajúci sa o uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionalita, lojálnosť, flexibilita, zodpovednosť

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR.
ID: 1866441  Dátum zverejnenia: 12.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v súlade s príslušným ust. zákona č. 553/2003 o odmeňovaní