Prevádzkový elektrikár

Slovenské národné divadlo

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 135 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu pracovníkov údržby hľadáme šikovného samostatného elektrikára s platným osvedčením odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na elektrických zariadeniach §22 - samostatný elektrotechnik, ktorý sa bude venovať najmä týmto činnostiam:

Vykonávať preventívne kontroly v prevádzkach SND, identifikovať poruchy a opravovať zariadenia:

Rozvádzače klimatizácie

Rozvádzače osvetlenia, svetelné a zásuvkové body

Silnoprúd inšpicientských pracovísk a ovládacích pultov

Rozvody a osvetlenie v prevádzkach SND

Elektrotechnické práce, pravidelné údržby a opravy inštalácií elektrických zariadení, zásuviek, rozvádzačov, transformátorov a iných zariadení

Odstraňovať revízne poruchy, opravovať stroje a zariadenia, spotrebiče a rozvádzače výťahov

Vykonávať pravidelné kontroly rámp a vonkajšieho osvetlenia

Kontrolovať a udržiavať výmenníkové regulačné a prečerpávacie stanice

Vymieňať vypálené žiarovky, žiarivky a výbojky, poistky v rozvádzačoch vo všetkých prevádzkach

Zabezpečovať nasvetlenie budov ako aj príležitostných osvetlení (vianočné svetlá, fontána a pod)

Vykonávať občasné služby na predstaveniach podľa potrieb a nariadenej pohotovosti

Vypomáhať pri inštalatérskych, zámočníckych a iných údržbárskych prácach

Jednorazové plnenie úloh podľa pokynov priameho nadriadeného, v rámci záujmu plynulého chodu prevádzok SND, v historickej budove SND, v priestoroch umelecko-dekoračných dielní.

​Slovenské národné divadlo je jednou z najvýznamnejších, erbových kultúrnych inštitúcií Slovenska.
​Ponúkame:
​Prácu v zaujímavom a inšpiratívnom prostredí

Parkovanie priamo na pracovisku

​Zľavnené vstupné na predstavenia SND
​1 týždeň dovolenky naviac
​Výkonnostné odmeny
​Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
​Odmeny pri životných a pracovných jubileách
​Finančné príspevky zo sociálneho fondu
​MultiSport karta
​Partnerské zľavy​

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

5

- Vzdelanie v príslušnom odbore a/alebo relevantná prax

- Znalosť práce s PC
- Znalosť problematiky údržby budov
- Samostatnosť
- Komunikatívnosť

Národná kultúrna inštitúcia

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Sekerová
Tel.: +421220472152
E-mail: poslať životopis
ID: 4808316  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 135 EUR/mesiac