Informátor/ka balneorecepcie

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s., okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oboznamovanie klientov kde sa nachádzajú jednotlivé procedurne miesta v rámci balneoprevádzky ,
- poskytovanie základnýcjh informácií o ponúkaných službách - balneoprocedúrach,
- komunikácia s klientmi , vytváranie pozitívnej atmosfery, usmerňovanie klienta v rámci rozmiestnenia jednotlivých procedúrnych oddeleni
- predaj doplnkového sortimentu v rámci balneorecepcie

- zaujímavý sociálny program,
- práca v modernom prostredí

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom.

V závere Vášho motivačného listu alebo životopisu , resp. žiadosti o zamestnanie, ktoré budú zaslané do našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov:

Poskytujem prevádzkovateľovi – spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s. súhlas podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. so spracovávaním svojich osobných údajov, v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste resp. žiadosti o prijatie do zamestnania, ktoré boli získané na účel výberového konania a následného spracovania databázy uchádzačov o zamestnanie. Poskytnutie súhlasu je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu 12 mesiacov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Po ukončení platnosti súhlasu alebo po písomnom odvolaní súhlasu budú osobné údaje dotknutej osoby bezodkladne zlikvidované v zmysle ustanovenia § 17 zákona č. 122/2013 Z. z.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky definované v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- lojálnosť, flexibilita, kreativita, systémový prístup k práci,
- príjemne vystupovanie,
- prozákaznícke správanie

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 968874  Dátum zverejnenia: 24.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou