Vedúci/a skladu

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou, ASAP
800 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy : osobné ohodnotenie max. do výšky 20% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie činnosti skladov potravinových a materiálno technických,
- účtovanie, evidencia skladových kariet,
- zodpovednosť za vedenie skladovej evidencie,
- riadenie logistiky zásobovania , výber dodávateľov,
- zodpovednosť za spracovanie objednávok tovaru , komunikácia s dodávateľom
- zodpovednosť za efektívne využívanie skladových kapacít,
- pravidelné spracovanie skladových a expedičných štatistík,
- zodpovednosť za evidovanie a vyhodnotenie reklamácií,
- príprava manažérskych výstupov a prehľadov o skladových zásobách,
- inventarizácia zásob, hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a zverený majetok ,
- zodpovednosť za dodržiavanie plánovaných nákladov,
- riadenie a rozvoj tímu zamestnancov skladu,
- dodržiavanie zásad HACCP

- platové zaradenie v systéme motivačného odmeňovania
- práca v stabilnej spoločnosti
- získanie odborného rastu a rozšírenia kvalifikácie
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru, resp. iného zamerania

Vodičský preukaz

B

- prax v podobnej pozícií ako vedúci/a min. 1 rok , výhodou
- prax v riadení ľudí min. 1 rok , výhodou
- znalosť práce s počítačom ( MS Office, Internet, Noris výhodou)
- zručnosti v organizovaní, plánovaní
- zručnosti v časovom manažmente
- schopnosť pracovať pod tklakom
- zodpovednosť , komunikativnosť
- zdravotný a odborná spôsobilosť

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 908780  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac