Recepčná/ý

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
SNP 519, 039 12, Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavenie klientov pri check-in/ check-out v požadovanom rozsahu a kvalite,
- aktívne informovanie klientov o ponuke základných a doplnkových služieb platených a neplatených
- prijímanie, evidovanie a vybavovanie objednávok klientov / komplexné vybavenie rezervácie produktov /
- poskytovanie informácii priamo alebo nepriamo súvisiacich s pobytom klientov
- zodpovednosť za správne zúčtovanie objednaných a čerpaných platených služieb
- práca v hotelovom rezervačnom systéme, práca s fiškálnou pokladňou, obsluha telefónnej ústredne
- zodpovednosť za účtovnú a prevádzkovú evidenciu v predpísanej kvalite a rozsahu / vykonávanie denných a mesačných uzávierok, evidencia sťažností a reklamácií, evidencia porúch, kľúčová evidencia /
- samostatné riešenie podnetov a sťažností klientov v rozsahu svojich právomocí
- aktívna spolupráca s ostatnými úsekmi a oddeleniami

- motivačný systém odmeňovania
- práca v stabilnej spoločnosti a v modernom prostredí
- možnosť odborného rastu a rozšírenia kvalifikácie
- benefity vo forme cenového zvýhodnenia liečebných procedúr

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom.

V závere Vášho motivačného listu alebo životopisu , resp. žiadosti o zamestnanie, ktoré budú zaslané do našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov:

Poskytujem prevádzkovateľovi – spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s. súhlas podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. so spracovávaním svojich osobných údajov, v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste resp. žiadosti o prijatie do zamestnania, ktoré boli získané na účel výberového konania a následného spracovania databázy uchádzačov o zamestnanie. Poskytnutie súhlasu je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu 12 mesiacov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Po ukončení platnosti súhlasu alebo po písomnom odvolaní súhlasu budú osobné údaje dotknutej osoby bezodkladne zlikvidované v zmysle ustanovenia § 17 zákona č. 122/2013 Z. z.

Kontaktovaní budú le tí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky definované v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelová akadémia, ekonomické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proklientsky orientované správanie
- komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni
- vysoká miera zodpovednosti, schopnosť samostatne a promptne riešiť problémové/ záťažové situácie
- pozitívny postoj k aktívnemu a pasívnemu predaju produktu spoločnosti a ochota rozvíjať si predajné zručnosti
- primerané právne povedomie
- časová flexibilita
- počítačová gramotnosť na užívateľskej úrovni / MS Office /
- znalosť min. jedného svetového jazyka podmienkou / RJ, AJ, NJ /
- čistý výpis z registra trestov

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

SNP 519
039 12 Turčianske Teplice
ID: 818460   Dátum zverejnenia: 12.10.2016