Fyzioterapeut Hotel Royal Palace *****

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s., okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie fyzioterapeutických postupov
- liečebne rehabilitácie vykonávané individuálne aj v skupinách
- vykonávanie špeciálnych techník a procedúr fyzikálnej terapie a hodnotenie ich účinnosti
- vypracovanie krátkodobých rehabilitačných plánov
- vedenie rehabilitačných záznamov

- atraktívne pracovné prostredie 5* art deco hotela
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
- práca s medzinárodnou klientelou
- zamestnanecké ubytovanie

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom.

V závere Vášho motivačného listu alebo životopisu , resp. žiadosti o zamestnanie, ktoré budú zaslané do našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov:

Poskytujem prevádzkovateľovi – spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s. súhlas podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. so spracovávaním svojich osobných údajov, v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste resp. žiadosti o prijatie do zamestnania, ktoré boli získané na účel výberového konania a následného spracovania databázy uchádzačov o zamestnanie. Poskytnutie súhlasu je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu 12 mesiacov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Po ukončení platnosti súhlasu alebo po písomnom odvolaní súhlasu budú osobné údaje dotknutej osoby bezodkladne zlikvidované v zmysle ustanovenia § 17 zákona č. 122/2013 Z. z.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky definované v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie a entuziazmus
- silná orientácia na hosťa
- odolnosť voči stresu
- profesionálne správanie v súlade s internými postupmi a štandardami
- aktívna znalosť jedného svetového jazyka ( AJ, NJ, RJ) je podmienkou

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 776693  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou