Hľadáme čašníka/čašníčku na brigádu v SPA & AQUAPARKu v Turčianskych Tepliciach

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské Liečebné Kúpele Turčianske Teplice, A.s., SNP, Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.hodinová mzda 5,00 Eur/hodinu + príplatky za sobotu, nedeľu , sviatok za odpracované hodiny v tieto dni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijímanie objednávok od zákazníkov
  • Zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov
  • Príprava nápojov
  • Vyúčtovanie zákazníkov
  • Sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru
  • Dodržiavanie hygienických požiadaviek
  • Plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky v SPA AQUAPARKu

Budete obsluhovať stroje, pripravovať nápoje a plniť úlohy súvisiace s chodom prevádzky v SPA AQUAPARKu.

Typický deň na pracovnej pozícii zahŕňa prijímanie objednávok, prípravu nápojov a plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky.

  • Zabezpečenie čistoty a poriadku v časti prevádzky
  • Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí chcú odpracovať celú letnú sezónu
  • Študent vysokej školy
  • Študent minimálne 2. ročníka strednej školy - vek od 18 rokov
  • Práca v tíme s ostatnými čašníkmi na zabezpečenie plynulého chodu prevádzky

  • Pracujete v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zameriava na kvalitu služieb a spokojnosť zákazníkov.
  • Ak sa rozhodnete pracovať pre nás, budete súčasťou tímu skúsených a priateľských kolegov.
  • Ponúkame vám možnosť získať nové skúsenosti a zlepšiť svoje zručnosti v oblasti pohostinstva a služieb.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Flexibilita a lojálnosť
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Príjemné vystupovanie
  • Dobrý prístup ku klientom
  • Komunikatívnosť
  • Dochvíľnosť
  • Ochota a chuť pracovať
  • Zdravotná spôsobilosť - zdravotný preukaz v potravinárstve - povinnosť
  • Študent minimálne 2. ročníka strednej školy - vek nad 17 rokov
  • Typický požadovaný typ vzdelania, hard skills a soft skills nie sú výslovne požadované.
  • Vítané sú však skúsenosti v oblasti gastronómie a komunikácie s klientmi
  • Hard skills: Skúsenosti s obsluhou zákazníkov, znalosť potravinárskej legislatívy
  • Soft skills: Tímovo orientovaný prístup, schopnosť riešiť problémy, empatia

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aquapark
E-mail: poslať životopis
ID: 4403630  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.