Pokladník/čka SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ASAP
866 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie max. vo výške 5% zo základnej mzdy + príplatky za sobotu, nedeľu a to v závislosti od odpracovaných zmien v sobotu a nedeľu + príplatky za sviatok v závislosti na odpracované hodiny v o sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správne zúčtovanie zakúpených vstupov a procedúr
- komunikácia s klientmi, vytváranie pozitívnej atmosféry
- samostatné riešenie podnetov a sťažností klientov v rozsahu svojich právomocí
- aktívna spolupráca s úsekmi a oddeleniami
- práca s PC
- hmotná zodpovednosť
- poskytovanie základných informácií o ponúkaných službách

- práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecké stravovanie - kvalitné , lacné
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, znalosť aspoň jedného svetového jazyka

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 376698  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac