Čašník/čašníčka SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské Liečebné Kúpele Turčianske Teplice, A.s., SNP, Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ASAP
866 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie max. vo výške 5% zo základnej mzdy + príplatky za sobotu, nedeľu a to v závislosti od odpracovaných zmien v sobotu a nedeľu + príplatky za sviatok v závislosti na odpracované hodiny v o sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok od zákazníkov, zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov , príprava nápojov, vyúčtovanie zákazníkov, sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru, dodržiavanie hygienických požiadaviek, plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky v SPA AQUAPARKU.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecké stravovanie - kvalitné , lacné
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť ,samostatnosť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- proklientsky orientované správanie
- komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni
- lojálnosť, flexibilita, systémový prístup k práci
- počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
- zdravotná spôsobilosť - zdravotný preukaz v potravinárstve - nutné

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2972684  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac