Plavčík SPA & Aquapark Turčianske Teplice

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ASAP
866 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie max. vo výške 10% zo základnej mzdy + príplatky za sobotu, nedeľu a to v závislosti od odpracovaných zmien v sobotu a nedeľu + príplatky za sviatok v závislosti na odpravované hodiny vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dozor pri bazénoch a vodných atrakciách v SPA&AQUAPARK-u Turčianske Teplice
- vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním plaveckých pravidiel
- zachraňovanie a poskytovanie prvej pomoci pri úrazoch
- pravidelná kontrola, meranie a vedenie záznamov o teplote vody a hygienickom stave bazénov
- zabezpečovanie čistoty v okolí bazénov
- zodpovednosť za vedenie a dopĺňanie lekárničiek a vedenie záznamov o úrazoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť zamestnaneckého ubytovania - s výhodnou cenou za ubytovanie
- zamestnanecké stravovanie - kvalitné , lacné
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozornosť , spoľahlivosť
- rozvážnosť, samostatnosť
- komunikatívnosť
- preukaz plavčík

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2577911  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac