Plavčík

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
SNP 519, 039 12, Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dozor pri bazénoch a vodných atrakciách v SPA&AQUAPARK-u Turčianske Teplice, zachraňovanie a poskytovanie prvej pomoci pri úrazoch, pravidelná kontrola, meranie a vedenie záznamov o teplote vody a hygienickom stave bazénov, zabezpečovanie čistoty v okolí bazénov, zodpovednosť za vedenie a dopĺńanie lekárničiek a vedenie záznamov o úrazoch.
Zachraňovanie topiacich sa návštevníkov plavární, kúpalísk, aquaparkov, pláží a obdobných zariadení.

- práca v stabilnej spoločnosti
- získanie odborného rastu
- možnosť ubytovania
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom.

U všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich údajov v spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú dané podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-absolvovanie kurzu_ plavčík záchranár držiteľ preukazu
-organizačné schopnosti, práca v tíme
-rozvážnosť, samostatnosť, komunikatívnosť
-odolnosť voči psychickej a fyzickej záťaži
-odvaha
- absolvovanie kurzu - plavčík záchranár je možné priamo v SPA AQUAPARKU
-jazykové znalosti: AJ, resp. NJ úroveň _ základy

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

SNP 519
039 12 Turčianske Teplice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Šamajová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2577911   Dátum zverejnenia: 11.11.2016