Hotelový zriadenec

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
SNP 519, 039 12, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc klientom pri manipulácii s batožinou
- kontrola ubytovacich priestorov, vrátane výťahov počas dňa (
- zabezpečenie odvozu a dovozu klientov ( predovšetkým klientov zdravotných poisťovní ) v termíne nástupu na pobyt a odchodu z liečebného pobytu
- obsluha šatne v LD Veľká Fatra, pokiaľ si to vyžadujú prevádzkové okolnosti
- poskytovanie informácií súvisiace nepriamo s pobytom ( napríklad s orientáciou v areáli SLK, a.s. ).
- zaznamenávanie klientom nahlásené poruchy na izbách a v priestoroch hotela Veľká Fatra
- zabezpečenie prevozu objednaného materiálu zo skladu na jednotlivé recepcie.

- platové zaradenie v systéme motivačného odmeňovania
- práca v stabilnej spoločnosti, v modernom prostredí
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom.

U všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich údajov v spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú dané podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť, komunikatívnosť
- časová flexibilita
- reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
- ústretový prístup ku klientom
- čistý výpis z registra trestov
- znalosť cudzích jazykov je výhodou ( AJ, RJ)

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1792882  Dátum zverejnenia: 6.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou