F& B Manager

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

Miesto práce
Kuneradska 24, 01313 Rajecké Teplice, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

F&B manager zabezpečuje správne fungovanie všetkých služieb na svojom oddelení zameraným na jedlo a nápoje. Má excelentné povedomie o ponúkaných službách. Priamo riadi a kontroluje činnosť výrobných a odbytových stredísk a skladov stravovacej
prevádzky
- zabezpečuje chod reštauračnej a kaviarenskej prevádzky hotela na medzinárodnej úrovni
- zodpovedá za dodržiavanie hygienických predpisov, technologických výrobných postupov,
gastronomických zásad a jednotných zásad obsluhy
- riadi školenia a odborný výcvik podriadených pracovníkov
- prijíma objednávky, organizuje prípravu, realizáciu a zúčtovanie gastronomických akcií
organizovaných v hoteli
- riadi a kontroluje zamestnancov stravovacej prevádzky

možnosť ubytovania a využívania kúpeľných služieb

Informovať budeme iba vybraných uchádzačov ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti z riadenia v 4* hoteloch alebo námorných lodí.
F&B manager by mal byť človek s komunikačnými a riadiacimi schopnosťami. Ďalej by mal byť spoľahlivý, schopný tímovej práce, flexibilný a schopný zvládať záťažové situácie.

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s. sú veľmi atraktívny kúpeľný rezort na vysokej úrovni poskytovania
kúpeľných, wellness, beauty, ubytovacích a stravovacích služieb.
Na základe prírodného liečivého zdroja a indikačného zamerania sa kúpele špecializujú na prevenciu, diagnostiku a liečbu
ochorení pohybového aparátu, nervového systému a chorôb z povolania v príslušných indikačných skupinách.
V roku 2013 spoločnosť obnovila pitné kúry, na základe balneologického posudku potvrdzujúceho priaznivé účinky
prírodnej minerálnej vody pre svojich kúpeľných hostí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenske liecebne kupele Rajecke Teplice, a.s.
Panenská 33
811 03 Bratislava
ID: 2833345   Dátum zverejnenia: 30.11.2016