Plavčík

Miesto práce
Kúpeľný ostrov, Trnavský kraj, Piešťany
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- práca plavčíka
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Iné výhody
-práca v zrekonštruovanom balneoterapeutickom centre Danubius Health Spa Balnea
-zaujímavý sociálny program (zvýhodnené ceny pobytov v hoteloch medzinárodnej hotelovej siete DHG, výmenné rekreácie tuzemské i zahraničné, zvýhodnené ceny kúpeľných procedúr, zamestnanecké akcie,...)
-kvalitné stravovanie,
-možnosť služobného ubytovania,...
Žiadosť a štruktúrovaný životopis zasielajte na uvedené kontaktné adresy.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním Vašich osobných údajov pre potrebu výberového konania.
Uvádzajte telefonický kontakt.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločosti, zároveň si však vyhradzujeme právo osloviť iba vybratých uchádzačov, ktorých zaradíme do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

plavčík/záchranár
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
-kurz prvej pomoci
-záchranársky kurz pre plavčíkov - podmienkou
-odborná prax (plavčík) - výhodou
-znalosť NJ a AJ na komunikatívnej úrovni výhodou
-preukázanie zdravotnej spôsobilosti

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

921 29 Piešťany

Kontaktná osoba: PhDr. Andrea Gondeková
Tel.: 033/7752811
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
Poslať spoločnosti životopis
ID: 699545   Dátum zverejnenia: 6.12.2016