Marketingový pracovník

Miesto práce
PLK Smrdáky, Trnavský kraj, Senica
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-komunikácia s partnermi,
-spracovanie reportov,
-účasť na veľtrhoch a kongresoch aktívna prezentácia kúpeľov
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Iné výhody
-motivujúci systém odmeňovania(mesačné bonusy, dovolenková
mzda, vianočná mzda)
-kvalitný systém vzdelávania, možnosť štúdia cudzích jazykov-hradí zamestnávateľ, možnosť odborného vzdelávania, kariérne plánovanie
-zaujímavý sociálny program
-kvalitné stravovanie
-možnosť služobného ubytovania,...
Svoje žiadosti a profesijné životopisy zasielajte e-mailom alebo poštou na uvedené kontaktné adresy :
kucharovad@spasmrdaky.sk
info : p. Kucharová, 034/6959101
Uvádzajte telefonický kontakt. a súhlas s evidovaním a spracovaním Vašich osobných údajov pre potreby výberového konania.
Zamestnávateľ osloví iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
-komunikačné a prezentačné zručnosti, kreativita, logické myslenie.
-vodičský preukaz

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
ID: 513140   Dátum zverejnenia: 3.11.2016