Čašník-barman

Miesto práce
Kúpeľný ostrov Piešťany
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- prijímanie objednávok
- zodpovednosť za prípravné práce na zverenom rajóne, za čistotu
servisu, za úroveň servisu
- pracovná doba od 17.00 - do 02.00 hod.
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat + bonusy
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Iné výhody
- dovolenková a vianočná mzda
- zaujímavý tréningový program, vzdelávanie, možnosť kariérneho
rastu
- sociálny program, výmenné rekreácie, finančné a nefinančné
benefity,
- možnosť lacného služobného ubytovania
- výhodné ceny kúpeľných procedúr
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
- znalosť jazykov na komunikatívnej úrovni vítaná
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie, pracovitosť

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
ID: 500553   Dátum zverejnenia: 22.9.2016