Diplomovaný fyzioterapeut

Miesto práce
Slovenské liečebné kúpele Piešťany
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Poskytovanie fyzioterapeutických procedúr podľa ordinácie lekára (elektroterapia, fototerapia, rehabilitačné cvičenia individuálne a skupinové)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
- poskytujeme služobné ubytovanie (20€/mesiac)
- kvalitné a lacné stravovanie (0,50€/obedové menu)
- možnosť práce na plný uväzok i brigádu
- absolventov v odbore fyzioterapie ponúkame kvalitné zaškolenie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Svoje žiadosti a životopisy posielajte na uvedené kontaktné adresy. Uvádzajte telefonický kontakt. Posielajte súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme, ale spoločnosť si zároveň vyhradzuje právo osloviť iba vybratých uchádzačov o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke - fyzioterapia
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo
Ruský jazyk - mierne pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- preukázanie zdravotnej spôsobilosti
- vzdelanie v odbore fyzioterapie

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Zdravotníctvo
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
ID: 1546198   Dátum zverejnenia: 23.5.2016