Robotník na balneácii

Miesto práce
Kúpeľný ostrov, Piešťany
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-zabezpečuje odvoz použitého bahna z bahenných oddelení
-dopravuje použité bahno na miesto spracovania
-odváža bahenné handry na bahenné oddelenie v spolupráci s vedúcimi oddelenia
-perie použité handry podľa zadelenia práce
-spolupracuje pri navážaní bahna zo zrecích bazénov
-dbá o čistotu a poriadok na svojom pracovisku
-dbá o riadne zaobchádzanie s inventárom na úseku, ktorý mu bol zverený
-nosí predpísané pracovné oblečenie a používa ochranné pracovné prostriedky podľa platnej pracovnej inštrukcie
-vykonáva všetky ostatné práce na príkaz nadriadeného pracovníka súvisiace s prevádzkou bahenných kuchýň a balneo oddelení
Iné výhody
-ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti v medzinárodnom prostredí
-možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy hradí zamestnávateľ,...)
-motivujúci systém odmeňovania -zaujímavý sociálny program (pobyty v hoteloch medzinárodnej hotelovej siete DHG za výhodných podmienok, kúpeľné procedúry, zamestnanecké akcie, ... )
-kvalitné stravovanie
-možnosť služobného ubytovania
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- zručnosť, spoľahlivosť a samostatnosť pri riešení úloh
- preukázanie zdravotnej spôsobilosti

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

921 29 Piešťany

Kontaktná osoba: PhDr. Andrea Gondeková
Tel.: 033/7752811
E-mail: poslať životopis
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1293891   Dátum zverejnenia: 24.11.2016