Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Čašník

Miesto práce
Piešťany
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-obsluha hostí
-prax v hotelovej prevádzke výhodou
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Iné výhody
-zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti so zahraničnou klientelou
-možnosť ďalšieho odborného vzdelávania (jazykové kurzy hradí zamestnávateľ)
-možnosť kariérneho postupu
-motivujúci systém odmeňovania (bonusový systém, dovolenková a vianočná mzda,...)
-zaujímavý sociálny program (zvýhodnené ceny pobytov v hoteloch medzinárodnej hotelovej siete DHG, výmenné rekreácie tuzemské i zahraničné, zvýhodnené ceny kúpeľných procedúr, zamestnanecké akcie,...)
-kvalitné stravovanie,
-možnosť služobného ubytovania,...
Žiadosti a štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedené kontaktné adresy.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre potrebu výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
hotelové
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Windows - pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Zdravotníctvo
Počet zamestnancov
1000
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
ID: 1272504   Dátum zverejnenia: 8.6.2012
Lokalita: Piešťany
Pozícia: Čašník
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Čašník
SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.