Masér

Miesto práce
Piešťany, Trnavský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- poskytovanie masaží klientom a hosťom
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Iné výhody
-možnosť ďalšieho odborného vzdelávania (jazykové kurzy hradí zamestnávateľ)
-možnosť kariérneho postupu
-motivujúci systém odmeňovania (bonusový systém, dovolenková a vianočná mzda,...)
-zaujímavý sociálny program (zvýhodnené ceny pobytov v hoteloch medzinárodnej hotelovej siete DHG, výmenné rekreácie tuzemské i zahraničné, zvýhodnené ceny kúpeľných procedúr, zamestnanecké akcie,...)
-kvalitné stravovanie,
-možnosť služobného ubytovania,...
Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním Vašich osobných údajov pre potreby výberového konania.
Uvádzajte telefonický kontakt.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotné, odbor masér
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo
Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- podmienkou prijatia uchádzača je ukončené vzdelanie na SZŠ v odbore masér s maturitou,
- znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni je výhodou,
- ovládanie rôznych masážnych techník výhodou,
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Zdravotníctvo
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
ID: 1250867   Dátum zverejnenia: 3.5.2012