Hlavný čašník

Miesto práce
Trnavský kraj, Kúpeľný ostrov Piešťany
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- organizuje prácu ostatných čašníkov na stredisku
- zabezpečuje a zodpovedá za správne zúčtovanie za služby
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
-možnosť ďalšieho odborného vzdelávania a kariérneho postupu
-motivujúci systém odmeňovania
-zaujímavý sociálny program (finančné a nefinančné benefity, možnosť rekreácií v hoteloch medzinárodnej hotelovej siete DHG, výhodné ceny procedúr a pod.)
- kvalitné a lacné stravovanie (0,50€/obedové menu)
-možnosť služobného ubytovania (20€/mesačne)
Svoje štruktúrované životopisy posielajte e-mailom alebo poštou na uvedenú kontaktnú adresu.
Uvádzajte telefonický kontakt.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
-podmienkou je odborná prax vo vedení reštauračnej alebo stravovacej hotelovej prevádzky, výhodou je prax v hoteloch 4*, 5*, v zahraničí alebo v luxusnejších reštauračných prevádzkach (práca nie je vhodná pre uchádzača bez praxe, požadovaná prax vo vedúcovskej pozícii min. 2 rokov)
-odborné vedomosti a praktické skúsenosti s aplikáciou HACCP
-veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti, skúsenosti s
organizovaním bežnej prevádzky, ale i rôznych gastronomických
a spoločenských akcií
-schopnosť viesť a riadiť kolektív s väčším počtom pracovníkov
-pokročilá znalosť NJ alebo AJ
-kreativita, flexibilita, zodpovednosť
-orientácia na zákazníka
-preukázanie zdravotnej spôsobilosti

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s. sú členom medzinárodnej hotelovej siete Danubius Hotels Group. Prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno – boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov a.s. sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

921 29 Piešťany

Kontaktná osoba: PhDr. Andrea Gondeková
Tel.: 033/7752811
E-mail: poslať životopis
www.spapiestany.sk
tel. 033-775 77 33
fax 033-775 77 39
reservations@spapiestany.sk
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1058872   Dátum zverejnenia: 9.12.2016