Marketingový riaditeľ

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Galvaniho 7/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie marketingovej činnosti pre zvýšenie atraktivity skupiny
- tvorba, nastavenie marketingovej stratégie, plánov a ich realizácia
- tvorba a kontrola čerpania marketingového rozpočtu
- rozvíjanie kontaktov so všetkými médiami
- spolupráca s reklamnými agentúrami
- komunikácia s médiami
- príprava tlačových podkladov
- vyhľadávanie zaujímavých tém a spôsobov ako efektívne komunikovať témy skupiny
- správa web sídiel a iných on-line prostredí skupiny
- realizácia komplexných projektov public relations
- budovanie brandu a image skupiny
- vyhľadávanie neštandardných možností vytvárania image skupiny a ich realizácia
- mediálny monitoring, príprava správ a analýz
- príprava a organizácia vnútro-skupinových eventov
- kooperácia na tvorbe interných vzťahových projektov a ich realizácia

Sme radi, že sa môžeme pochváliť:
- dobrým kolektívom a profesionálnym tímom
- zaujímavou oblasťou pôsobenia
- reprezentatívnymi priestormi
- stabilnou a rastúcou spoločnosťou
Ponúkame Vám:
- samostatnú prácu, kde je možné uplatniť svoje vedomosti, kreativitu a osobnosť
- zaujímavú a určite nie stereotypnú prácu
- priestor na sebarealizáciu
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Termín pre zasielanie životopisov: do 14.09.2017
Svoje životopisy zasielajte emailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- sebavedomé vystupovanie
- kreativita
- výborné komunikačné schopnosti
- ochota cestovať
- znalosť slovenského mediálneho trhu, jeho špecifík a pravidiel veľkou výhodou
- tímový hráč
- vynikajúce organizačné schopnosti
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou, alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3164243  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou