Senior personálny manažér

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Galvaniho 7/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou náplňou práce?
- vedenie oddelenia miezd a personalistiky
- nábor a výber nových zamestnancov
- agenda súvisiaca s onboarding a offboarding procesom
- komplexné zastrešenie mzdovej personalistiky
- nastavenie systému a procesov v HR oblasti a ich implementácia
- návrhy na vzdelávanie zamestnancov
- motivácia zamestnancov

Sme radi, že sa môžeme pochváliť:
- dobrým kolektívom a profesionálnym tímom
- zaujímavou oblasťou pôsobenia
- reprezentatívnymi priestormi
- stabilnou a rastúcou spoločnosťou

Ponúkame Vám:
- príjemné pracovné prostredie
- priestor na sebarealizáciu v individuálnych projektoch
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Termín pre zasielanie životopisov: do 28.02.2017
Svoje životopisy zasielajte emailom na adresu: [email protected]

Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Do nášho dynamického tímu hľadáme usmievavého a pracovitého človeka, ktorý vie byť prirodzenou autoritou, má dobré organizačné schopnosti a baví ho práca s ľuďmi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné/ekonomické

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Predpokladom na uplatnenie sa v našej spoločnosti je Vaša skúsenosť s vedením tímu zamestnancov, orientácia v mzdovej legislatíve a veľa skúseností so spracovávaním miezd. Z osobnostných predpokladov uvítame proaktivitu, tímového ducha, spoľahlivosť, samostatnosť a neznalosť výrazu "nedá sa“. Dôležitá je pre nás kreativita a skúsenosti so zavádzaním HR procesov. Ak ste aktívny šofér a ľavou zadnou zvládate stresové situácie, je to pre Vás iba ďalšie plus.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2863444  Dátum zverejnenia: 9.1.2017