Agronóm

Slovenské farmárske, a. s.

Myjava časť Turá Lúka, Vrbové okr. Piešťany, okres Myjava, okres Piešťany
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Špecialista v rastlinnej výrobe koordinuje a riadi rastlinnú výrobu, realizuje obchodnú činnosť, zabezpečuje vedenie príslušnej dokumentácie, poradenskú a metodickú činnosť.
• Rozhoduje o postupoch a opatreniach vo výžive a ochrane poľnohospodárskych plodín, ovocia, zeleniny, húb, kvetín a okrasných drevín.
• Rozhoduje o technológiách pri pestovaní poľnohospodárskych plodín pre jednotlivé úseky rastlinnej výroby (výsev, výsadba, hnojenie, zber, zostavovanie plánov zberu pre jednotlivé úseky rastlinnej výroby a ich korigovanie vrátane kontroly, nastavovania a údržby techniky).
• Zodpovedá za ekonomiku rastlinnej výroby.
• Navrhuje, projektuje a implementuje udržateľné poľnohospodárske systémy v konkrétnych agroklimatických podmienkach.
• Zabezpečuje pestovateľské postupy a opatrenia v rastlinnej produkcii.
• Analyzuje problémy a uplatňuje biologické, technické a technologicko-ekonomické poznatky v oblasti manažmentu rastlinnej výroby.
• Vedie a rieši základné problémy organizácie pracovných procesov a mechanizácie výroby.

služobné auto, notebook, mobilný telefón
samostatná odborná práca
možnosť kariérneho rastu
možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch

Obsadzujeme dve pracovné pozície Agronóm, jedno s miestom výkonu práce Myjava-časť Turá Lúka, a druhé s miestom výkonu práce Vrbové okres Piešťany.
Záujemcovia môžu svoj životopis zasielať na e-mailovú adresu [email protected] do textu prosím uveďte o ktoré miesto výkonu práce máte záujem.
Uchádzači, ktorí budú vyhovovať nastaveným kritériám, budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, spoľahlivosť

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2837124  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: DOHODOU