Senior controller

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Galvaniho 7/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava finančných analýz a kalkulácií výrobného charakteru
- Datamining
- Spolupráca s účtovníckym oddelením organizácie
- Vypracovanie finančných reportov (správ) a prehľadov pre vrcholový manažment
- Kontrola plnenia obchodno-finančného plánu a rozpočtu nákladov organizácie
- Porovnávanie súčasného stavu plnenia finančného plánu s plnením v rovnakom období predchádzajúceho roku.
- Tvorba metodiky finančnej kontroly, smerníc a pokynov pre účtovníctvo, evidenciu a rozpočty
- Prezentácia a argumentácia návrhov riešení vzniknutých nedostatkov
- Nastavovanie a koordinácia finančných procesov organizácie
- Návrhy riešení a doporučení z pohľadu korporátneho riadenia
- Riadenie individuálnych projektov implementácií a harmonizácie pre podniky v skupine
- Ad-hoc finančné analýzy
Naplnenie pozícií SK ISCO-08 – 2411 004 a 2421 005

práca v stabilnej rastúcej firme,
mladý dynamický kolektív,
príjemné pracovné prostredie,
priestor na sebarealizáciu v individuálnych projektoch,
flexibilný pracovný čas
zaujímavé platové ohodnotenie

Ponúkame prácu v stabilnej, rastúcej spoločnosti, v mladom kolektíve ľudí.
Termín pre zasielanie životopisov: do 31.12.2016
Svoje životopisy zasielajte mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, podnikové financie, účtovníctvo a finančné riadenie podniku

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Visio - Základy
Administrácia MySQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- analytické myslenie
- precíznosť (presnosť)
- predstavivosť
- samostatnosť
- predošlé skúsenosti s controllingom a reportingom vo výrobnej spoločnosti podmienka
- skúsenosť s korporátnym controligom výhodou
- odolnosť voči stresu
- dobré prezentačné schopnosti
- komunikatívnosť
- tímovosť (pracovať samostatne, podporovať tím)
uchádzač by mal zvládnuť na úrovni expert tvorbu kalkulácií a rozpočtov výroby, finančnú analýzu a finančné plánovanie.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2749818  Dátum zverejnenia: 4.10.2016