Operátor sekundárneho okruhu

Miesto práce
Atómové elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • riadenie, ovládanie a kontrola chodu zariadení sekundárneho okruhu (SO),
  • zodpovedá za riadenie, manipulácie a kontroly chodu zariadení sekundárneho okruhu,
  • zodpovedá za operatívne riadenie činností obslužného personálu sekundárneho okruhu,
  • zodpovedá za dodržanie jadrovej bezpečnosti a Limít a podmienok pri manipuláciach a zásahoch na zariadení SO a za to, že prípadné manipulácie na zariadení SO nevyvolajú porušenie jadrovej bezpečnosti a Limít a podmienok na primárnom okruhu,
  • manipuluje na zariadeniach SO ovládaných z blokovej dozorne alebo núdzovej dozorne príslušného reaktorového bloku, operatívne riadi činnosti a všetky manipulácie na zariadení SO, priamo riadi obslužný personál SO v prípadoch manipulácií na zariadení SO riadených z blokovej dozorne, monitoruje parametre zariadení počas prevádzky, pri odchýlkach vykonáva nápravné opatrenia, vedie prevádzkovú dokumentáciu, riadi sa platnou prevádzkovou dokumentáciou a funkčnými povinnosťami,
  • vykonávanie manipulácií s ovládacími prvkami na technologickom zariadení,
  • operatívne riadenie pracovníkov obsluhy zariadenia SO.

Čo ponúkame

* zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
* možnosti profesiového a kariérového rastu
* zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu pošlite štrukturovaný životopis e-mailom na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 3143672  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa príslušných interných predpisov